Wolf Pack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum aliance Wolf Pack na Ikariam serveru cz-s9
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)

Goto down 
+13
Medůza
Ehiq
pupkyn
VeDWoo
Gorn
luk
tomas-jurna
ethion
Bizarre
Tommy
safi18
Kleopatra123
CZ_Michael
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
CZ_Michael
Admin
Admin
CZ_Michael


Male
Poeet p?íspivku : 367
Age : 51
Location : Red Wolf
Registration date : 09. 07. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Oct 04, 2008 9:36 pm

Smile hlavně vše s úsměvem....
Návrat nahoru Goto down
https://wolfpack.forumczech.com
Kleopatra123
Návštěvník
Kleopatra123


Female
Poeet p?íspivku : 13
Age : 43
Registration date : 04. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Vudce Aresovy Hordy vas srdecne zdravi   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Oct 04, 2008 11:03 pm

Mate pekne forum, potesila me aktivita a vase vysledky v boji proti Federaci.
Musim se vam priznat, ze kdyz mam spatnou naladu zajdu si zalistovat do ikariam fora a ctu prispevky hlavne od Rasputina, to se vam az od smichu chce nekdy i brecet. Very Happy
Preji vam hodne dalsich uspechu v boji i obchodu, drzte se a nezapomente, ze v tymu je ta sila a ne v tom kdo ma vice vojska. Cool
Urcite mezi vas zajdu zase. Very Happy
S pozdravem Kleo
Návrat nahoru Goto down
safi18
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Oct 18, 2008 3:51 pm

COKOLIV
Návrat nahoru Goto down
CZ_Michael
Admin
Admin
CZ_Michael


Male
Poeet p?íspivku : 367
Age : 51
Location : Red Wolf
Registration date : 09. 07. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySun Oct 19, 2008 8:01 pm

safi18 napsal:
COKOLIV

dá se použít obé....snažím se psát česky dobře, pokud zrovna nepíši rychle

http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=cokoli
Návrat nahoru Goto down
https://wolfpack.forumczech.com
Tommy
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyFri Nov 07, 2008 8:56 pm

máte to tu pěkný.
chci se jenom zeptat jak vkládáte obrázky do příspěvku?
Návrat nahoru Goto down
CZ_Michael
Admin
Admin
CZ_Michael


Male
Poeet p?íspivku : 367
Age : 51
Location : Red Wolf
Registration date : 09. 07. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyFri Nov 07, 2008 9:04 pm

Tommy napsal:
máte to tu pěkný.
chci se jenom zeptat jak vkládáte obrázky do příspěvku?

Nejdříve musíš obrázek dát ze svého počítače někam na webový prostor např. sem , po zdařilém uploadu ti systém ukládacího serveru nabídne několik adres, ty použiješ tu poslední u které je napsáno "Přimý odkaz na obrázek" ....tuto adresu zkopíruješ (ctrl c )
Další krokem je při psaní příspěvků do fora se ti v editujícím okně zobrazují pomocné ikonky, najdeš tu která vypadá jako obrázek s popiskem "Vložit obrázek" zobrazí se ti řádek do kterého vložíš předtím zkopírovanou adresu (ctrl v ) a potvrdíš OK . Tím je obrázek vložen do tvé zprávy či odpovědi. Pro zprávnost můžeš kliknout na tlačítko Preview a zkontrolovat zda se to povedlo.
Návrat nahoru Goto down
https://wolfpack.forumczech.com
Tommy
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyFri Nov 07, 2008 9:15 pm

tak díky
Návrat nahoru Goto down
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: HAHAHA   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyWed Nov 12, 2008 8:08 pm

Nevím který vůl se tu vydává za můj nick..To ''cokoliv'' jsem vůbec nepsal..A i předtím jsem na tomto fórum objevil příspěvek od safiho18,ale odemně nebyl..A nevěřím v náhodnou schodu jmén..To by byla neuvěřitelná náhoda..
Návrat nahoru Goto down
Bizarre
Návštěvník
Bizarre


Male
Poeet p?íspivku : 442
Age : 32
Location : 47:53
Registration date : 03. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyWed Nov 12, 2008 8:29 pm

safi napsal:
Nevím který vůl se tu vydává za můj nick..To ''cokoliv'' jsem vůbec nepsal..A i předtím jsem na tomto fórum objevil příspěvek od safiho18,ale odemně nebyl..A nevěřím v náhodnou schodu jmén..To by byla neuvěřitelná náhoda..

vzdyt je to profil co sis registroval sam...mozna kdybys nedaval heslo k uctu cele federaci tak sem nikdo jiny za tvuj profil psat nebude
Návrat nahoru Goto down
http://darkscrat.borec.cz
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Nov 29, 2008 12:34 pm

Aha,promiňte..
Ale kdyť ten účet je už dávno ''vyhozený''
Návrat nahoru Goto down
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Nov 29, 2008 12:39 pm

Už chápu..Už mi nic nevysvětlujte..
Ale byl to právě váš diplomat jurna kdo mi psal zprávy jako''dej nám heslo na wolfpacský fórum''
''nám se to bude strašně hodit'' ''jsme s nima totiž ve válce'' '' tak kdy už od nich odejdeš a přidáš se k nám?''
Návrat nahoru Goto down
ethion
Diplomat
Diplomat



Poeet p?íspivku : 333
Registration date : 13. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Nov 29, 2008 12:56 pm

safi napsal:
Už chápu..Už mi nic nevysvětlujte..
Ale byl to právě váš diplomat jurna kdo mi psal zprávy jako''dej nám heslo na wolfpacský fórum''
''nám se to bude strašně hodit'' ''jsme s nima totiž ve válce'' '' tak kdy už od nich odejdeš a přidáš se k nám?''


Tak samozrejme, že to písal vtedy sa mu ako diplomatovi federace heslo od nášho fóra náramne hodilo Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
tomas-jurna
Návštěvník
tomas-jurna


Male
Poeet p?íspivku : 168
Age : 32
Registration date : 06. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Nov 29, 2008 1:20 pm

safi napsal:
Už chápu..Už mi nic nevysvětlujte..
Ale byl to právě váš diplomat jurna kdo mi psal zprávy jako''dej nám heslo na wolfpacský fórum''
''nám se to bude strašně hodit'' ''jsme s nima totiž ve válce'' '' tak kdy už od nich odejdeš a přidáš se k nám?''

Když už jsme tady u těch drbů, tak to co píšeš je pravda...Vždycky mě zajímalo, jak to tady ve WP chodí a tak jsem se chtěl dostat na forum - ale né za každou cenu....Několikrát jsem se této alianci omlouval za to, co jsem ve Fed dělal a po té době co tady jsem si už myslím, že mi většina věří...
Mimochodem ty jsi šel do WP už stím, že jí po týdnu opustíš, tak nevím co na mě házíš všechnu špínu..Ale člověku co měl 20 účtu snad nemusím nic vysvětlovat (mám na mysli tu férovost hraní) Wink
Ale co už, tohle s fed je dost ohranná písnička...Můžu se zeptat, proč po také době na tohle vůbec reaguješ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.akvaweb.cz
Tommy
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Otázka   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Nov 29, 2008 8:42 pm

promiňte že otravuju, ale jak jste udělali to hodnocení u jednotlivých osob (myslim ty hvězdičky).

a ještě jeden dotaz adminovi: jak jsi udělal ty skupiny (např.: návštěvník, wolf,.....), já když jsem nějakou skupinu vytvořil tak se mi na fóru v legendě neobjevila. klidně mi to napiš PM
Návrat nahoru Goto down
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyWed Dec 03, 2008 10:19 pm

Jo jasný,tebe zajímalo jak to tu chodí tak jsi chtěl jít do jejich neveřejné sekce Smile
Pravda není že když jsem šel do Wolf Pack,věděl jsem že hned odejdu..
Šel jsem sem s tím že jdu do nejlepší aliance na Iotě,ale na Fed jsem tak trochu zapomněl pirat (Nic proti vám)
A připadalo mi to jako taková výzva,a musím říct že to tam mají dobře udělaný..Tomáši:Ty bys mohl vyprávět ne? lol!
Pak jsi psal o mých 20 účtech-bylo jich asi 10,a já víím že je to moc,a hrozně se za to stydím,a už nikdy nebudu mít víc jak 1.A pak ses ptal proč na to reaguju..
Nevím no,Iota byl můj nejoblíbenější server,a docela mně baví tajty ''''drby'''' lol!
Tak na otázky jsem ti odpověděl... bounce
Návrat nahoru Goto down
raspouti
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: jeden prst nahoru , a deti cucat cecik mamince   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptyFri Jan 02, 2009 6:27 pm

wp - smecka pasivnich lam
Návrat nahoru Goto down
luk
Generál
Generál
luk


Poeet p?íspivku : 332
Age : 55
Registration date : 11. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 12:28 am

Razz Razz ....co dalšího ....než si hodíš dovolenou....slovní provokace nás docela nudí....
Návrat nahoru Goto down
Bizarre
Návštěvník
Bizarre


Male
Poeet p?íspivku : 442
Age : 32
Location : 47:53
Registration date : 03. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 12:40 am

no tu tu nu nu.....sam velky raspa dostava nakladacky a nezbiva mu nez vsechny oznacovat za lamy...to ze to pises porad uz nektere muze nudit...radsi si hod zas dovolenou a nezatezuj se z nama lamama a kor nemusis to psat sem na forko a zatezovat s tim verejnost...myslim ze vsichni uz vedi jaka aliance WP je a ze ty ses od sveho mladi naucil pouze jedno slovo
Návrat nahoru Goto down
http://darkscrat.borec.cz
rasputin
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 12:59 am

tvuj pravopis mi mlati do oci, bez cucat mamince cecik.... luk sice vubec nevim , kdo jsi , tudiz o Tobe nic psat nemohu, ale zkus mi vysvetlit, jak dostavam? po 3 mesicich neaktivity prijdu a vasi tri top hraci spolu s dalsim z ki , mi nedokazou ani trosku uskodit Smile ....
ja jsem se prisel mrknout, to je fakt .... ale vy tady trapcite takovou dobu a neni tu nic jineho, nez desna nuda..... banda farmaru...
PS: priznavam , ze dokud nebude hrat magor a pepouni, budu se sem cbhodit vam jenom psat...
Návrat nahoru Goto down
tomas-jurna
Návštěvník
tomas-jurna


Male
Poeet p?íspivku : 168
Age : 32
Registration date : 06. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 1:18 am

rasputin napsal:
tvuj pravopis mi mlati do oci, bez cucat mamince cecik.... luk sice vubec nevim , kdo jsi , tudiz o Tobe nic psat nemohu, ale zkus mi vysvetlit, jak dostavam? po 3 mesicich neaktivity prijdu a vasi tri top hraci spolu s dalsim z ki , mi nedokazou ani trosku uskodit Smile ....
ja jsem se prisel mrknout, to je fakt .... ale vy tady trapcite takovou dobu a neni tu nic jineho, nez desna nuda..... banda farmaru...
PS: priznavam , ze dokud nebude hrat magor a pepouni, budu se sem cbhodit vam jenom psat...

Za to, že jsi byl na dovolené my nemůžeme...Měl jsi hrát hned a čelit osudu jako hráč (když jsem odešel z Fed, tak jsem dělal armádu jen pro tebe), ty jsi ale svojí šance nevyužil a teď nám ukaž jakaj jseš hráč...
To že na tebe jdeme ve více lidech je jen kvůli našim ztrátám a abychom měli bitvu rychle za sebou, no divil by ses kolik lidí tě nesnáší a když někdo zavolá "útok na rasputina" , tak jsou desítky zájemců....Přeju ti, aby ses vrátil, tam kde patříš - naše farma.
Návrat nahoru Goto down
http://www.akvaweb.cz
Bizarre
Návštěvník
Bizarre


Male
Poeet p?íspivku : 442
Age : 32
Location : 47:53
Registration date : 03. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 1:20 am

kdyz ti nemuzem uskodit tak proc pises ostatnim aliancim o pomoc....videl sem uz alespon tri zadosti.... Very Happy a KI si prosil o DoN hned jak ses vratil....

to si vazne tak najivni a myslis si ze te vichni nechaj byt za to co si tu predtim delal??????
Návrat nahoru Goto down
http://darkscrat.borec.cz
Gorn
Diplomat
Diplomat
Gorn


Poeet p?íspivku : 201
Age : 39
Registration date : 10. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 1:48 am

Už ho nechte, on za nic přeci nemůže Laughing ..... Jen se nám to tady snaží spestřit a ukázat, jak se to vlastně hraje ...
Návrat nahoru Goto down
VeDWoo
Návštěvník
VeDWoo


Male
Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 03. 09. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 11:27 am

raspouti napsal:
...pasivnich...
BTW nevim kdo tu je pasivní. A jediný co ještě umíš a nezapomněl si je urážet?
Návrat nahoru Goto down
rasputin
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 2:01 pm

o pomoc nikomu nepisu, jen jsem se ptal par vudcu jakou diplomacii proti vam vedou , ze si muzou, kdo chce pokosit vas top hrace kdyz se u me schovaji..... nezapomente sem hodit jak jste ve 4 meli vetsi ztraty nez ja sam.... dyt jste vsichni lamky.... to neni nic hrozneho, lama je celkem inteligentni, sere do jednoho rohu ohrady!!!!! hele ja zase padim do real life, nuly jste nuly zustanete.... cetl jsem si forum a je to des , jak tahle hra upadla.... to co tam jurna pise , stupid
Návrat nahoru Goto down
pupkyn
Návštěvník
pupkyn


Male
Poeet p?íspivku : 136
Age : 53
Registration date : 04. 12. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) EmptySat Jan 03, 2009 7:43 pm

Ježiši kriste Shocked
Ten rasputin, to je převlečenej Forest Gump? afro nebo kdo to je?
Já tohle napsat někomu na fórum tak si pustím zlatou......
Návrat nahoru Goto down
https://wolfpack.forumczech.com/forum.htm
Sponsored content





Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wolf Pack :: Forum pro veřejnost :: Vaše postřehy....-
Přejdi na: