Wolf Pack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum aliance Wolf Pack na Ikariam serveru cz-s9
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)

Goto down 
+13
Medůza
Ehiq
pupkyn
VeDWoo
Gorn
luk
tomas-jurna
ethion
Bizarre
Tommy
safi18
Kleopatra123
CZ_Michael
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ehiq
White wolf
White wolf



Male
Poeet p?íspivku : 70
Age : 37
Registration date : 07. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySun Jan 04, 2009 4:14 am

nechapu takovy lidi -->> jocolor
Návrat nahoru Goto down
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Jan 23, 2009 7:13 pm

Rasputin: '' dyt jste vsichni lamky.... to neni nic hrozneho, lama je celkem inteligentni, sere do jednoho rohu ohrady!!!!!''

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
něma
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyTue Jan 27, 2009 10:58 am

Mě by to taky naštvalo mít docela "úspěšnou" alianci a pak mít h***o.. co bylo bylo.. už prostě nebude.. to se pak "každej" snižuje jen ke kecům.. proti Fed se každej rád přidá.. ale to už ani nebude potřeba..

mějte se!
Návrat nahoru Goto down
nema kil
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2009 8:13 am

STFU b1tCH meles sracky ja nehral urcite magor taky ne pepouni v posledni dobe vubec, pripravte se na valku nuly.....
Návrat nahoru Goto down
luk
Generál
Generál
luk


Poeet p?íspivku : 332
Age : 55
Registration date : 11. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2009 9:28 am

zas další .............a jen štěká na lampu co svítí každý den...


Naposledy upravil luk dne Mon Feb 09, 2009 11:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
něma
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2009 12:57 am

Tak přijď čekám na Tebe.. v alianci nemám už jen kusy.. anglicky tak dobře nemluvim ale nepíše se "kil" takhle kill??!! :-))) podle Tvého profilu nemůžeš být nic jiného než opravdový "chytrolín".. nebo rus.. ale možná by sis měl uvědomit, že by jste se měli všichni vrátit do té vaší krásné země... vždyť jste byli evropským vzorem..
Návrat nahoru Goto down
safi
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ethion   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2009 1:50 pm

se vzorný vlk nechová. Smile Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
ssaaffii
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2009 1:55 pm

Už na to kašlu.Nejde to..Prostě jeto na mém fóru Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Encyklop
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: lepší lama než rus..   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2009 10:49 pm

Rus domácí

Rus domácí je malý, zhruba 10-15 mm dlouhý šváb s poměrně malou variabilitou a úzkou potravní specializací. Převažující barva obou pohlaví je špinavě žlutá. Samice má širší zadeček, tmavější zbarvení, složená křídla překrývající konec zadečku a srp na hrudi. Naproti tomu Sameček má na hrudi kladivo.

Boj s rusem domácím v bytě či rodinném domku je marný(to si myslim platí i tady). Přežije i výbuch atomové bomby. Jedinou možností je odstranit, nejlépe vypít, všechen alkohol. Rus pak odtáhne sám.

Raspi Ty budeš spíš kočka ale ten sedmej život se Ti pomalu blíží ke konci..

Zdravim..
Návrat nahoru Goto down
TamTen :
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: radší rus než encyklop   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyTue Feb 10, 2009 4:21 pm

něma : proč? Smile nam je tady dobře Smile

Encyklop: jenže ono to není všechno tak jednoduchý jak to vypadá ...
Návrat nahoru Goto down
CZ_Michael
Admin
Admin
CZ_Michael


Male
Poeet p?íspivku : 367
Age : 51
Location : Red Wolf
Registration date : 09. 07. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyThu Feb 12, 2009 3:00 am

Tak koukám , že tu na našem foru začala jakási averze proti jinému národu. Protože já jsem multikulturní a nevadí mi sdílet naši zem s jinými národy pokud budou dodržovat naše pravidla, což našinec mnohokrát nečiní, a snaží se je očůrat.
Proto Vás žádám,aby jste se takových to příspěvků ,které skrytě hanobí jinou národnost zde na našem foru příště vyvarovali nebo budou smazány a vaše IP adresa zablokována.

Děkuji CZ_Michael
Návrat nahoru Goto down
https://wolfpack.forumczech.com
RC
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Vyjádření k Bitevnímu vláknu!!   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 4:54 pm

Je to velmi objektivní.. musím zatleskat!! nešlo by to udělat i pro veřejnost?? že by tam šlo dát i souboje nejen z vaší strany?? díky..
Návrat nahoru Goto down
Medůza
Kancléřka
Kancléřka
Medůza


Female
Poeet p?íspivku : 394
Age : 49
Registration date : 18. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 5:31 pm

RC napsal:
Je to velmi objektivní.. musím zatleskat!! nešlo by to udělat i pro veřejnost?? že by tam šlo dát i souboje nejen z vaší strany?? díky..

Tak sice si myslim, že byste si svoje vítězný bitvy mohli dávat na svoje veřejný forum, ale pokud se chcete pochlubit tady - nic Vám v tom nebrání. Stačí požádat kubajzze o registraci (prosila bych pod stejným nickem jako ve hře a s uvedením aliance) a můžem se spolu s Vámi na našem foru kochat Vašimi výpisy z bitev cheers
Návrat nahoru Goto down
RC
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Vyjádření k Bitevnímu vláknu!!   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:01 pm

Díky.. ještě to proberu.. ale nevim za co se mstíte chipovi, že od vás odešel.. přeci by si taky nebyla v alianci, kde nejsi spokojena.. vlastně.. sama si už jednou taky odešla.. (asi) se u vás děje něco divného když jste při přechodu na novou verzi měli 38 členů a teď jen 25 (z toho WolfLee už dlouho dobu v modu "d" a Magic podobně a snad i Haluzák).. možná by jste si měli změnit název.. protože ta nynější WP neni a ani se malinko neblíží té od CZ_Michael!! a to, že se kubajzz "bije" do prsou jak to hrozně ukázal chipovi tak mi je to k smíchu!! protože jsem už hooodně dlouho svědkem, že opak je pravdou!!!
Návrat nahoru Goto down
kubajzz
Admin
Admin
kubajzz


Male
Poeet p?íspivku : 237
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:20 pm

Ehm...tak za prvé ani nevim kdo jsi a hned tady vedeš urážlivé řeči. Chipovi se nikdo nemstí. Začal útočit na našeho hráče a my si to líbit nenecháme. Jestli jsi si nevšiml tak to byla společná bitva a já sem jen dorazil zbytek. Tak si svý hnusný řeči o tom, že se tady biju do prsou nech pro sebe a své forum. Rozhodli jsme se oživit veřejnou část fóra a tohle byla první akce. A jestli si myslíš, že když si lidé z NAH vyberou našeho hráče, ke kterému to maj nejblíže a je tam sám,že je to nějaké umění a prezentace toho jak nám to nandávaj tak pak vím přesně kdo je tady k smíchu....ať si o tom každý udělá představu sám. Ty co neuměj bojovat akorát kecaj..já tam výpisy dávam proto, že jsem admin. A ještě trochu k alianci....ta je po odtučnění ve skvělé a o dost přátelštější kondici a jsem stím spokojen stejně jako zbytek aliance..
Návrat nahoru Goto down
RC
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 6:45 pm

Možná by si měl jít z ČT spíše na Novu.. odešel Poulíček tak by si se tam s takovými řečmi hodil.. nebo si pomož vaším kolem štěstí nebo to používaté jen na "oběti" pro vyhlašení války??

škoda sernnyxe.. kdyby jste neporušili dohodu.. tak by tu byl.. ale to už je fuk no..

asi se do toho už nebudu plést a budu se soustředit na sebe.. poučím se z vašich chyb, co jste nadělali v diplomacii ve válce s LORD..

a třeba otázka.. proč si Medůza, Bazilich, klm a snad i ty udělali města poblíž chipa či N-A-H?? asi proto aby jste to měli dál, viď?? možná by si měl napsat spíše hráče.. protože Ethion nebyl první (dnes přišel pro představu pro ostatní o 1000 falang).. co jsem se doslechl.. takže ať si tu představu udělá každý sám..

odtučnění další kec.. co jsem slyšel tak to bylo z důvodu nesouhlasu s vedením či, že si to vedeš jen ty s Medůzou a zbytek ví prd.. takže toto znamená odtučnění..
Návrat nahoru Goto down
kubajzz
Admin
Admin
kubajzz


Male
Poeet p?íspivku : 237
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 7:07 pm

Hh zase řečí plnou hubu...no, ale to se dá čekat od někoho jako si ty kdo nic nedokázal. Silně mi připomínáš hráče Hlavolam9, že bys to byl ty..:-D. Jo soustřeď se na sebe to bude nejlepší, moc lidem se uleví, protože tvoje příspěvky jsou zaujaté a směšné.

Co se týká našeho stěhování přistěhovali jsme se z důvodu obrany hráče, který byl soustavně napadán. Nepřistěhovali jsme se pouze k chipovi, má tam spoluhráče jako spike, sranky.
Ano máš pravdu již není jen jeden napadený ovšem opět byl napaden hráč mimo náš dosah.

A odtučnění...odešli hráči, které to nebavilo, které jsme vyhodili a pak také hráči, kteří s vedením nesouhlasili. O tom že to byli ti, kteří tu dělali rozruch se nedá pochybovat. Nyní tu vládne naprostá pohoda a radost ze hry. Jen na okraj jeden z těch nespokojených založil alianci a po týdnu snažení s tim seknul. Tak si dál vyprávěj své pohádky..já už víc říkat nepotřebuji.

Ještě na závěr... boje k této hře patří a ani jedna aliance (N-A-H a WP) mezi sebou nevedou takovéto trapné řeči zkrátka hrajem a nepomlouváme se tu navzájem.

Tím bych to uzavřel a veřím, že si o tobě udělá každej představu co jsi zač na základě toho jak se prezentuješ.
Návrat nahoru Goto down
RC
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptyFri Apr 03, 2009 9:03 pm

Njn.. seš prostě dobrej no.. objevil si mě..

Ale tu pohodu tvrď někomu jinému.. tomu věříš asi jen Ty!! a tomas s tim seknul protože ho to ve WP otrávilo a hra přestala bavit, což chápu..

Tak to těm N-A-H řádně natřete.. končím tuto trapnou diskuzi.. Mějte se!!
Návrat nahoru Goto down
tomas-jurna
Návštěvník
tomas-jurna


Male
Poeet p?íspivku : 168
Age : 32
Registration date : 06. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 11:27 am

To nemyslíte vážně!
Proboha to už je zkaženy i poslední dobrý člověk v celé WP? Kubajjzi o tobě jsem nepochyboval, ale že to takhle přeženete a krmíte lidi takovejma žvástama, abyste si zachovali "čistou" vnější diplomacii....no comment
Ještě, že jsem z této hry odešel, protože bych asi pořádně nazbrojil a posílal to na Vás, protože vy jste se zachovali stejně k chipovi - podle mě to nejhorší, co jste mohli udělat...
Jo a aby bylo jasny, IP funguje doteď ale jen já už zkrátka neměl sílu vést to, když mě hra přestala nehorázně nebavit. Ale pokud máš lepší zdroje.... Smile .

A ještě mě zaráží jedna věc, pokud je v alianci taková pohodička a v všechny to tak šíleně baví, proč od vás pravidelně odchází lidi, co jsem měl tak možnosti slyšet většina byla tak znechucena WP, že s tím raději sekla...Ale ano, chce to klid a nohy v teple Smile

Pokud můžu hodnotit za pohled nestranného pozorovatele, v této válce neválce mezi N-A-H a WP fandím jednoznačně N-A-H - měl jsem tu šanci je poznat blíže a narozdíl od hráčů WP si v této hře neléčí mindráky...

Váš milovaný bývalý člen WP

Ps: nezapomeňte smazat můj post, abych Vám nějak nepoškodil pověst lol!

Ps2: Gorne, brachu - ten obrázek v předtavení aliance je upřímně docela hroznej, kdybys chtěl pomoct, tak pisni Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.akvaweb.cz
Bizarre
Návštěvník
Bizarre


Male
Poeet p?íspivku : 442
Age : 32
Location : 47:53
Registration date : 03. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 1:13 pm

citace :
eště, že jsem z této hry odešel, protože bych asi pořádně nazbrojil a posílal to na Vás, protože vy jste se zachovali stejně k chipovi - podle mě to nejhorší, co jste mohli udělat...

muj nazor (mel by se vyjadrit i nekdo druhy z WP at na tom neni kuba sam):
to s chipem je sebeobrana....kdyz nekdo odejde je to jeho rozhodnuti....i kdyz hned prejde k ali s kterou vedeme caste konflikty...budiz

ovsem kdyz zacne utocit veskerou svou armadou spolu s NAH tak tohle je jen obrana...uz vidim vsechny hrace ik jak na sebe nechavaji chodit utok za utokem kdyz maji ve mestech utocne jednotky (s takovymi je mnohem lepsi vyrazit do utoku ne?!)

citace :
Pokud můžu hodnotit za pohled nestranného pozorovatele, v této válce neválce mezi N-A-H a WP fandím jednoznačně N-A-H - měl jsem tu šanci je poznat blíže a narozdíl od hráčů WP si v této hře neléčí mindráky...

nepochybuji ze to sou dobri lide....ovsem k cemu se tedy do hry davaly vojacci kdyz se nesmi k nicemu vyuzit....prece kdybychom si tu jen stavely a pomerovaly si lvly budov tak by to cloveka brzy omrzelo

PS:tak toto byl muj nazor....na nikoho tim neukazuji a nikoho nepomlouvam a mluvim sam za sebe....takze pokud vas bavi tady na sebe hazet spinu tak klidne do sebe....i to patri k taktice onlinovek (i kdyz je to trochu poduroven takove podpasovky) jak jinak odradit hrace od vztupu do aliance.... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://darkscrat.borec.cz
Anubis
White wolf
White wolf
Anubis


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 06. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 1:16 pm

No tomasi jestli těmi co raději smazali účet myslíš michala tak pokud si vzpomínám dobře tak jsi mu znechutil hru právě ty po ukončení války z WOT, když jsi porušil DON.

Ty tvoje kecy o náladě ve wolf pack jsou taky pěkná blbost sám dobře víš, že o všem hlasujeme a každý se může vyjádřit co si o daném tematu myslí.

A pokud jde o chipa, víš dobře že nikoho nenutíme u nás být, ale chip obrátil o 180° a začal útočit na členy smečky.

Pokud jde o mě, tak myslím že tenhle příspěvek je výsledkem tvého zhrzeného ega a tvých nesplněných ambicí ve WP. Všichni víme jak dlouho jsi byl ve wolf pack, když si se začal cpát do vedení, jak dlouho jsi tam byl a proč jsi byl sesazen.
Návrat nahoru Goto down
Medůza
Kancléřka
Kancléřka
Medůza


Female
Poeet p?íspivku : 394
Age : 49
Registration date : 18. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 1:25 pm

Ikariam se dá hrát několika různejma způsobama, každej si na něm najde to, co ho baví.

WolfPack se dala směrem týmové spolupráce ať v útocích, tak v obraně (nebo v protiútocích Very Happy )

Opustili nás solisti, o kterých jsme za půl roku měli akorát zprávy v oběžníkách, když potřebovali KD nebo něco vyměnit.
Opustili nás hráči, který hra přestala bavit (což je normální, většina nás to hraje až 9 měsíců, a 9 měsíců jenom stavět domečky, obchodovat a občas si trochu zaútočit ... to snad stačí i míň než 9 měsíců)

Přiznávám, že nás opustili i hráči, kteří byli týmově zaměřený, hra je bavila, ale chtěli to zkusit jinde - prostě změna je život.

Naprosto veřejně přiznávám, že 2 lidi z WP odešli kvůli mě. Nebo jsem byla jednou z hlavních příčin. Jednoho z těch dvou odchodů lituju - Pupkyne, jestli sem někdy zavítáš - promiň.

A ted k Chipovi - Chip nebyl nikdy moc týmový hráč. Do aliančního života nazasahoval, na foru se nevyjadřoval. Odešel po tom, co RÁNO v pracovní den vyslal absolutně nesmyslnou žádost o podporu PROTI ÚTOKŮM OD N-A-H !!!!, TEN DEN ODPOLEDNE vystoupil z aliance, jako důvod uvedl, že mu téměř nikdo nepomohl a že opouští WP. Na to vstoupil do NAH a ještě začal útočit na člena WP .....tak ať si tam ted užije :-)
Návrat nahoru Goto down
Gorn
Diplomat
Diplomat
Gorn


Poeet p?íspivku : 201
Age : 39
Registration date : 10. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 1:44 pm

Tak se k tomu musím vyjádřit též. Snad se mi to povede ve vší počestnosti ....

Nejdříve k alianci. Většina z vás se na alianci dívá ještě jako za dob Michala. Ale to už prosím vás nejde !! Michal založil alianci s určitou vizí a v tomto duchu se jí snažil budovat. Jenže se rozhodl se hrou skončit a nechat vůdcovství jiným. Takže je doufám nad slunce jasný, že když odejde nositel myšlenky a nějaké představy, že se logicky musí změnit i aliance sama, bez ohledu na to, kdo jí vede. Osobně si myslím, že jsem v aliacni už dost dlouho na to, abych mohl trochu hodnotit. Je pravda že nedávná doba nebyla pro alianci nějak dobrá. A to že odešli nějací lidé je pouze a čistě vývoj. Kdyby mě to tady nebavilo a nebyl jsem tady spokojenej, tak tady asi nebudu .... A nemyslím si, že měřítkem dobré aliance je počet jejích členů nebo jak na tom jsou s bodama. Daleko radši budu v alianci, kde je pár lidí, který znám, než v nějaký megalomanský alianci, kde se sotva znají ...

A co se mi vůbec ale vůbec nelíbí je, jak někteří lidé prezentují své dosti pochybné myšlenkové pochody. Ohánějí se, jak je to tady hrozný atd. Ale už zapomínají na to dobré. Když se to tady dotyčnému nelíbí, tak může kdykoliv odejít ... Ale je jednodušší alianci potažmo její členy napadnout a odejít a pomluvy šířit dál, než si včas přiznat, že to není to co hledal nebo že už mu to prostě nevyhovuje a v poklidu odejít a zkusit to jinde. Další problém je v komunikaci. Jak se říká "líná huba holé neštěstí". .... Ne ne vážení tato aliance vždy byla, je a bude dobrou aliancí. A jestli si nějací anonymní pisálci myslí něco jinýho, je to jejich věc. To pro většinu z nás není podstatý ....

A k tomu propíranýmu Chipovi ? Nevím co řešíte. Jestli odešel dříve než začal konflikt s N-A-H nebo až v průběhu je jedno, že odešel právě k nim je jeho volba a jeho věc. Ale co už není jen jeho věc je, že se do tohoto konfliktu aktivně zapojil. To, že neútočíme na své bývalé členy je pravidlo, které se dodržuje. To nikdo nemůže popřít. Ale Chip se rozhodl pomoct své nové alianci což znamenalo jít i proti nám. A to je podstatný rozdíl. Rozhodl se jít proti nám, takže nevidím jediný důvod proč bychom nemohli mi jít proti němu. To ať si každý ujasní.

No a poslední věc "Tomáši". Tobě se moje prezentace na IK foru nelíbí. Je to tvůj názor. Ale já nejsem žádnej profík a mě se to takto líbí a vyhovuje mi to. Někomu se to líbí někomu ne. Ale to už není můj problém. Nejde tady o žádnou soutěž ....

P.S.: díky za nabídku, třeba jí někdy využiju ... ale teď asi ne
Návrat nahoru Goto down
bazilich
White wolf
White wolf



Female
Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 10. 12. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 2:04 pm

milovaný tomasi, anonymní RC – to opravdu máte představu, že vlci čekají až jim někdo zvenku řekne, jak to vlastně ve -WP- chodí a jestli se můžou cítit v ali spokojení? Rolling Eyes

zůstaňte na pozici nestranných pozorovatelů (protože jako lidé mimo ali na víc ani nemáte šanci) a nesnažte se mluvit do věcí, o kterých nic nevíte - protože potom je to od vás jen nesmyslné plácání.
Návrat nahoru Goto down
chip .
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 EmptySat Apr 04, 2009 2:23 pm

Aby bylo jasno nikomu z WP nic nezazlívám je to proste hra každý má pravo utočit...
A pokud jde o to že jsem podle vás dezertoval (sice to naplno nikdo nevyslovil ale nebudem chodit kolem horké kaše) tak to zase taková pravda není s N-A-H sem jednal už dřív a odmítnul sem protože sem byl spokeojeny jenže pak sernyx v podstate zničil celou alianci a bohužel potom odešli někteří hrači a nebylo to ono..poté přišlo pár utoku od NAH tak sem se chtel bránit..řekl sem nikomu to nemam zazlé že me tehdy nepomohl ale duvodu k odchodu bylo víc...potom mě psalo více aliancí at prejdu k nim ale od N-A-H přišla ta nejlepší a navíc sem sám na sobě mohl pozorovat že při mém zničení dokázali spolupracovat.....A ohledně mého prvního zautočení .jo je to pravda zautočil sem ale jak říkate utok na člena aliance pro vás znamená že taky zautočíte...dělal jsem to co vy bránil sem člověka z ali a proto to naprosto chápu

Medůza--Neodporuju tomu že jsem se neučastnil fora ani nekterých akcí WP ale každý má ve hře období kdy na ni nemá čas, ale nebylo to pořád když se bojovalo proti sernyxovi nebo fed tak se učastnil skoro všech...takže to byla tak trochu jediná podpásovka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wolf Pack :: Forum pro veřejnost :: Vaše postřehy....-
Přejdi na: