Wolf Pack
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum aliance Wolf Pack na Ikariam serveru cz-s9
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)

Goto down 
+13
Medůza
Ehiq
pupkyn
VeDWoo
Gorn
luk
tomas-jurna
ethion
Bizarre
Tommy
safi18
Kleopatra123
CZ_Michael
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
O1da - d
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 2:28 pm

Ahoj, zdravim celou Vasi alianci a vsechny lidi co sem prispivaji. ;-)
Docela me mrzi, ze je tu moje aliance vetsinou vykreslovana jako bychom byli ti zli, krvelacni hrdlorezove, co muzou za vsechny problemy. A jako bychom byli ti co zacinaji neopodstatnene valky a ted pry neumi nest nasledky. Pravda je trochu jinde - predem me prosim neodsuzujte a zkuste cist dal :-)

Nejvic se mi libilo to, co napsal Bizarre - opravdu jsme jen parta lidi, co se tuhle hru snazi co nejvic uzit. K tomu samozrejme patri i valceni - cista stavarina urcite nemuze nikoho vecne bavit. To co prave probiha mezi nasemi aliancemi ted, je pouze logicke vyusteni toho, co se tady delo driv. Ruku na srdce - Vy jste byli vzdycky hodne utocna aliance, ktera pro ranu nesla daleko - je to Vas styl hrani a ja proti tomu nemuzu rict pul slova. Urcite ale kazdy rozumny clovek dokaze pochopit, ze kdyz uz je neceho prilis, tak se s tim musi zacit neco delat. Takze jsme zacali Vase drancovani oplacet a sami jsme Vas zacali napadat. Pasivni obranu nelze donekonecna drzet, je potreba se aktivne branit - proti tomu nikdo nemuze nic namitat. Takze tedka Vase utoky stridaji nase a tak porad dokola az do zblbnuti :-)

Stoji myslim za to, si zhodnotit dosavadni prubeh a urcit si dalsi cile. Nasim cilem Vas neni znicit, to bychom byli opravdu hodne naivni a to my nejsme, takze se snazime o to, abychom Vas naucili, ze se jenom tak snadno nedame a vsechno co nam Vy udelate Vas bude pozdeji taky bolet :-) V tomhle kontextu je to cele potreba brat a taky nema cenu se dohadovat nad jednotlivymi utoky - utoci se tam, kam muzeme v pohode dojit a tam kde se daji zpusobit co nejvetsi ztraty - na tom neni nic nelogickeho, ci zbabeleho - je to proste boj. Stejne tak chapu i Vase utoky na chipa, je ted proste 100% clenem nasi aliance, tak se ucastni utoku na Vas a Vy zase na neho, nevidim v tom zadny vetsi problem.

Obe aliance dobre spolupracuji a maji "tuhe korinky", takze je docela dost nepravdepodobne, ze by jedna aliance porazila na hlavu druhou.
Takze bych se rad zeptal co si od tohoto boje dale slibujete?
Návrat nahoru Goto down
O1da
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 2:30 pm

Omlouvam se - jaksi se mi nezobrazila poradne prezdivka :-)
O1da
Diplomat
N-A-H
Návrat nahoru Goto down
Medůza
Kancléřka
Kancléřka
Medůza


Female
Poeet p?íspivku : 394
Age : 49
Registration date : 18. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 2:50 pm

O1da - d napsal:
Ahoj, zdravim celou Vasi alianci a vsechny lidi co sem prispivaji. ;-)
Docela me mrzi, ze je tu moje aliance vetsinou vykreslovana jako bychom byli ti zli, krvelacni hrdlorezove, co muzou za vsechny problemy. A jako bychom byli ti co zacinaji neopodstatnene valky a ted pry neumi nest nasledky. Pravda je trochu jinde - predem me prosim neodsuzujte a zkuste cist dal :-)

O1da - zkus citovat jakýkoliv příspěvek tady nebo jinde, kde líčíme NAH jako "alianci krvelačných hrdlořezů" Very Happy Very Happy Very Happy

O1da - d napsal:

Nejvic se mi libilo to, co napsal Bizarre - opravdu jsme jen parta lidi, co se tuhle hru snazi co nejvic uzit. K tomu samozrejme patri i valceni - cista stavarina urcite nemuze nikoho vecne bavit. To co prave probiha mezi nasemi aliancemi ted, je pouze logicke vyusteni toho, co se tady delo driv. Ruku na srdce - Vy jste byli vzdycky hodne utocna aliance, ktera pro ranu nesla daleko - je to Vas styl hrani a ja proti tomu nemuzu rict pul slova. Urcite ale kazdy rozumny clovek dokaze pochopit, ze kdyz uz je neceho prilis, tak se s tim musi zacit neco delat. Takze jsme zacali Vase drancovani oplacet a sami jsme Vas zacali napadat. Pasivni obranu nelze donekonecna drzet, je potreba se aktivne branit - proti tomu nikdo nemuze nic namitat. Takze tedka Vase utoky stridaji nase a tak porad dokola az do zblbnuti :-)

Stoji myslim za to, si zhodnotit dosavadni prubeh a urcit si dalsi cile. Nasim cilem Vas neni znicit, to bychom byli opravdu hodne naivni a to my nejsme, takze se snazime o to, abychom Vas naucili, ze se jenom tak snadno nedame a vsechno co nam Vy udelate Vas bude pozdeji taky bolet :-) V tomhle kontextu je to cele potreba brat a taky nema cenu se dohadovat nad jednotlivymi utoky - utoci se tam, kam muzeme v pohode dojit a tam kde se daji zpusobit co nejvetsi ztraty - na tom neni nic nelogickeho, ci zbabeleho - je to proste boj. Stejne tak chapu i Vase utoky na chipa, je ted proste 100% clenem nasi aliance, tak se ucastni utoku na Vas a Vy zase na neho, nevidim v tom zadny vetsi problem.

Obe aliance dobre spolupracuji a maji "tuhe korinky", takze je docela dost nepravdepodobne, ze by jedna aliance porazila na hlavu druhou.
Takze bych se rad zeptal co si od tohoto boje dale slibujete?

Na tohle téma jsem si včera psala s lubosněma3.

Tak ještě jednou veřejně - podotýkám, že je to můj názor a nemusí se s ním nutně ztotožňovat všichni členové smečky.

Nás prostě baví týmová hra, baví nás válčení, baví nás taktizování, baví nás společné akce.
Vy jste jediná žijící aliance v našem dosahu, která spolupracuje jak v útocích, tak v obraně. Takže s vámi nás to baví nejvíc.

Boje a války, které jsme zažili předtím s jinými aliancemi, byli v podstatě o našich útocích (vyjma Sernnyxe, dej mu pánbůh věčnou slávu) ... ted jsme rádi, že jsme KONEČNĚ narazili na alianci, která nejenomže spolupracuje v obraně, tak i v útocích.

Mým tajným přáním bylo, že vy vyhlásíte válku nám Very Happy Very Happy Very Happy , což se ovšem nestalo. My jsme v tomto případě vyhlašovat válku nechtěli, důvodů bylo víc, můj osobní hlavní důvod ten, že jsem nechtěla, aby se zase začalo s těma "inteligentníma" řečma na IK foru.

Co bude dál, může být předmětem dalšího jednání.
Nás to zatím takhle baví Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
O1da
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 3:34 pm

pro Meduzu:
Jsem rad, ze se bavis Very Happy me se to taky libi ale vse ma sve hranice viz. dal.
Co se tyka tech hrdlorezu, tak to tu v presnem zneni samozrejme nikde nemate - je to jen metafora, ale myslim, ze povedena Very Happy Very Happy
Ale hned o stranku zpet nas licite jako ty zle - ze jsme zacali utocit(viz. prispevky o chipovi) a ze si to nenechate libit apod. Trochu mi tam chybela sebereflexe a neco o tom kdo vlastne zacal, takze jsem napsal co jsem napsal Wink

Co se tyka toho jednani, tak muzem zacit hned Smile
Jak jsem uz rikal, tak me to valceni taky bavi, ale jako raciaonalni clovek si musim klast otazku co mi to nakonec prinese. Napr. jednou vydrancuju nekoho ja, on mi to priste vrati a ve vysledku je to sul nul, nebo chces-li mariasnicky "nula od nuly pojde". Takze v situaci kdy vim, ze cena za prvni misto je velka nula, tak jakou bych mel mit motivaci proc dal valcit? Mozna co reknu je trochu skarede, ale spis bych zautocil tam, kde mam jistotu, ze opravdu neco ziskam. Samozrejme, to ze te to bavi je z pocatku dobra motivace, ale s dlouhodobejsiho hlediska to neni samospasitelne. Lide chteji vetsinou neceho dosahnout nejak se zlepsit apod. Takze samotne zapaleni pro vec je urcite dobre, ale neni to vse Wink
Návrat nahoru Goto down
Medůza
Kancléřka
Kancléřka
Medůza


Female
Poeet p?íspivku : 394
Age : 49
Registration date : 18. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySat Apr 04, 2009 7:33 pm

My jsme válečně zaměřená aliance - nestydíme se za to cheers , máme to v profilu. Takže mi přijde zbytečný někomu tady veřejně vyprávět, že první útoky šly od nás Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy

Když o někom napíšeme, že na nás útočí - tak to ten dotyčnej může brát jako poctu nejvyšší, protože se nám to moc nestává Very Happy .

Do neděle do večera dostanete oficiální řešení současného vztahu našich aliancí bom
Návrat nahoru Goto down
VeDWoo
Návštěvník
VeDWoo


Male
Poeet p?íspivku : 75
Age : 33
Registration date : 03. 09. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySun Apr 05, 2009 10:56 am

Když jsem se koukal na tu bitevní zprávu v pátek, tak jsem si řikal 2 věci. Za
1. Nádherná pozemní bitva, je vidět, že WP ještě spolupracuje. A použila taktiku, kterou si teďka zkoušim, i když v mém případě spíše neúspěšnou.
2. Jsem byl zpočátku celkem zklamán, že chip za to že odešel dostal takovouhle nakládačku. Řikal jsem si, jestli se nenávist k odcházejícím členům tak prohloubila, že to musel takto odnést chip. Ale nevěděl jse, že po odchodu obrátil o 180° a začal útočit na svojí bývalou WP.
To že je to "válka" dvou velmi aktivních aliancí, s tím musím plně souhlasit. Někdy na začátku týdne jsem si klad otázku, kam bych asi šel, kdybych chtěl jít do nějaké větší aliance. Kouknul jsem se na TOP10 a zjistil jsem, že tam podle mého mínění a hodnocení jsou jen 3 lepší aliance. Dvě z nich spolu bojují a tady diskutují...
Návrat nahoru Goto down
Bowen(N-
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Bitva 9.4.09 ja versus Meduza, Bazilich, Bizzare a dalsi...   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptyFri Apr 10, 2009 11:09 am

Zdravim vas Smecko pirat

jen bych chtel podekovat za vcerejsi super zabavu pri valceni, tak sem se u hrani Ikariamu jeste nebavil...to napeti, ty nervy...uzasny. (a nemyslim to nijak ironicky) ...diky afro
Návrat nahoru Goto down
Bizarre
Návštěvník
Bizarre


Male
Poeet p?íspivku : 442
Age : 32
Location : 47:53
Registration date : 03. 08. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptyFri Apr 10, 2009 1:54 pm

alespon nekdo to bere jako hru...parada...takovych lidi by tady mohlo byt vic Wink

jinak fajt to byl peknej Surprised
Návrat nahoru Goto down
http://darkscrat.borec.cz
prstek
White wolf
White wolf
prstek


Poeet p?íspivku : 67
Location : Celá ČR
Registration date : 17. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptyFri Apr 10, 2009 4:44 pm

Chci poděkovat alianci N-A-H za to že se neschovávali a že jsme si všichni tady mohli docela pěkně za válčit. Hraju tuto hru hlavně kvůli bojům a musím ocenit válečné snahy na obou stranách. Vážně jsem se celích 5 dní hodně touto hrou bavil.

Na druhou stranu jsem rád, že byla časově omezena, to jí dávalo tu pravou šťávu a grády. Možná kdyby tomu tak nebylo, tak by jsme se mohli navzájem pouze jenom napadat a nebyly by tu takový pěkný akce.

Doufám, že si to brzy zopakujeme.

S pozdravem Prstek
Návrat nahoru Goto down
curii
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptySun May 03, 2009 10:17 pm

nom dufam ze vas vsetkich utratia ..
Návrat nahoru Goto down
prstek
White wolf
White wolf
prstek


Poeet p?íspivku : 67
Location : Celá ČR
Registration date : 17. 10. 08

Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptyThu May 07, 2009 11:11 am

Nás se jen tak nezbavíš Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
rasp
Anonymní




Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 EmptyTue Jun 30, 2009 4:18 am

meduza ty uz to zabal ,beres to moc vazne abys u ty hry nezhnila trosku letniho slunicka a vzpominek jak jsi dostavala na ritku a velmi se nervovala ze ti tech par lam nepomuze....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)   Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vážení návštěvníci zde můžete bez registrace napsat cokoli :-)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Wolf Pack :: Forum pro veřejnost :: Vaše postřehy....-
Přejdi na: